| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu fac cei de la TPU o noua categorie : Tema de casa!?!? Din cate am observat, peste 60% din intrebari sunt legate de temele de casa pe care unor adolescenti le este lene sa le faca de unii singuri. Sunteti penibili uneori copiilor. O fi asta un canal de "socializare" - toti pentru unul - dar nu cred ca este " sunt tampit si nu stiu sa'mi fac temele de casa "

Răspuns Câştigător
| xmadutssu a răspuns:

Nah si pe tine de ce te irita temele altora?thinking daca ai de comentat ca pe mine ma irita intrebarile prostesti puse de astia din clasa a 8 a.happyastora le e lene sa scrie o propozitie, la examen daca ii lasa sa copie si anul asta sigur nu mai aveau de intrebari de pushappy

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Tocmai, nu trebuie să fie stimulată această atitudine a copiilor față de școală. Și așa lenea și alți factori își spun deja cuvântul.

| CautNume a răspuns:

Temele sunt interzise pe tpu.Scrie in regulament.Cred ca ar fi stupid ca dupa ce au sters atatea intrebari despre teme acum sa faca o categorie pentru ele.

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Le-am mai zis eu celor de la TPU ca se compromit ei pe sine insusi si ca isi incalca anumite principii si anumite regulamente, dar ce sa faci cand cineva "dicteaza" dar nu executa laughing? oricum, e de recunoscut aportul pe care'l aduceanumite raspunsuri celor care au nevoie intr'adevar de ajutor. in rest - dezamagire totala cu adolescentii astia laughing la o adica, pe seama lor isi face reclama si exista TPU. ce poti face in privinta asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar face TPU asta? Ca sa incurajeze lenea multora? Nicidecum.Niciodata nu se va intimpla asta.A ajuta pe cineva nu inseamna a munci in locul lui.Numai bine.

| xmadutssu a răspuns:

Nah ca mi-ai dat fundalaughing)) merci! dar nu trebuialaughing