| kiske a întrebat:

De ce stranutam cand ne uitam in soare?

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stranutam? Nu mi s-a intamplat!

| Silvia a răspuns:

Stranutam cand ne uitam la soare?thinking

| Dan a răspuns:

Este mult praf in atmosfera.

| gabitza05 a răspuns:

Sincer nu am bagat de seama daca stranut cand ma uit la soare... o sa fiu atenta... m-ai facut curioasabig grin

| danutza a răspuns:

at cand simtim nenovia si nu putem... ne uitam la lumina (bec) sau soare datorita luminii puternice palpitatziile se contracta repede si stranutul e instantaneu

| Jonsdottir a răspuns:

Stranuti cand te uiti in sus, nu cand te uiti la soarewinking

By Dy
Xo~Xo

| I'm just me a răspuns:

Eu nu stranut candma uit la soare

| alinutzacodruta a răspuns:

Eu stiam ca nu stranutam daca ne uitam la soare... exact invers tongue

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Eu nu stranut daca ma uit la soare.

| wannabe a răspuns:

Nu stranut straight face

Răspuns utilizator avertizat
| CriSs20 a răspuns:

Si eu stranut cand e soare si nu e asa cald afara. Spre exemplu azi cred ca am stranutat de cateva zeci de ori... M-am saturat. In fiecare toamna si primavara mi se intampla asastraight face si nu sunt racita... pur si simplu si cand ma uit pe geam stanut imediat. Credeam ca numai mie mi se intamplahee hee

| kiske explică:

Si daca ma uit in jos ce se intampla?laughing)

| kiske explică:

Nu am zis ca stranunti automat daca te uiti la soare, probabil au fost situatii in care ati stranutat cand va-ti uitat la soare dar nu ati dat importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica e o boala de care sufera circa 5 % din populatia globului d-aia nu toata lumea stranuta cand se uita la soare