| Noonehereyet a întrebat:

Am probleme cu profa de fizica. Si nu doar eu, ne-a terorizat pe toti. Daca ne uitam la ea dupa ce ne-a certat zice ca ne uitam urat la ea, daca nu ne uitam la ea zice ca nu suntem atenti si ne trece la tabla si ne pute 2. Ce pot sa fac sa nu mai am probleme cu ea?
P.S. Nu avem voie nici sa stranutam (ceea ce am facut eu).

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

N-ai ce sa faci la oamenii nebuni.
De ce sa mai facut profesoara daca nu se poate intelege cu copii.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă profii vă terorizează, mergeți cu caprele, vă așteaptă Hombre.hee hee