| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atat de enervante femeile?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Femeile sunt un rau necesar.Asa cum sunt nu poti trai fara ele.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Ai dat tu de specimenele eşuate.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cum a zis Wooden.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună,MăDoareLaSalată laughing
Asta este doar părerea voastră,dragii de voi,bărbaţiilor!
Da,suntem enervante atâta timp cât veniţi de la servici,vă aşteptăm cu mâncare caldă,rufe spălate,călcate,vă facem totul ca la carte să fiţi mulţumiţi,da suntem enervante,doar că fără noi,sunteţi varză mă,nu sunteţi în stare de nimic,BAGĂ LA CAP asta,pic de respect şi bun simţ pentru femei există,trebuie să respecţi femeia de lângă tine,vii cu o floare la ea, îi oferi dragoste, nu numai o ţii pe post de slugă, preş de şters, atât ştiţi!
Te pup!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai ce rau te-o enervat intrebarea asta rolling on the floor
Se pare ca femeile is mai orgolioase decat barbatii rolling on the floor
Vrajeala asta...

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Reorienteaza-te catre barbati daca ai inceput sa iti pui astfel de intrebari!

| FearOfTheDark a răspuns:

Si mie mi se par enervante uneori, iar eu sunt fata.
Cred ca femeile gandesc mai complicat.

| Șurubelniță a răspuns:

Pentru ca din punctul de vedere al nostru, al barbatilor, sunt niste fiinte mult prea complexe care nu pot fi intelese uneori. Rationamentul nostru este mult mai simplu si nu ne gandim la 100 de chestii, in timp ce ele fac asta, isi pun mult mai multe intrebari decat noi, unele chiar stupide si ilogice.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
1. De-a dreaqu
2. Ca avem simt estetic : ne trebuie si incercam sa facem : case si gradini frumoase, masini frumoase, barbati ingrijiti, copii curati.
3. Ca avem transmis GENETIC un cod al bunelor maniere : nu ne scarpinam in nas, urechi si in alte locuri in vazul lumii.
Si ar mai fi multe de zis.
Suntem enervante pentru ca va crestem si va educam de jde mii de generatii.
4.Ca nu aveti ce sa ne invatati mai mult decat aflam singure. laughing

| Stelutza1990 a răspuns:

Exista.
Nu stiu in ce lume traiesti tu, dar eu vad zi de zi astfel de fete / femei.

| Виоツрика a răspuns:

Pentru ca voi, barbatii sinteti mult mai enervanti!big grin

| andrei1993 a răspuns:

Intr-adevar femeile uneori sunt enervante, ele sunt niste creaturi misterisoase, dar trebuie sa le respectam, sa facem in asa fel sa le fim pe plac.nu vei avea nimic de pierdut