| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt fetele/femeile cateodata enervante si lipsite de logica si ratiune?

Răspuns Câştigător
| 619_9539 a răspuns:

De proaste...
bine nu toate-s la fel

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din aceeasi cauza ca si barbatii.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pentru că, câteodată sunt şi enervate.

| Flav a răspuns:

Vorbesti prostii. Nu-mi place cuvantul ''cateodata'' din fraza ta. sad

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ştiu şi astfel de băieţi/bărbaţi. Nu cred că putem generaliza în această situaţie. Probabil lipsa de raţiune o văd bărbaţii ca provenind din sensibilitate. De multe ori femeile se lasă mai mult conduse de instinct şi de sentimente, de aici poate veni acea "lipsă de raţiune", care nu poate fi totuşi un lucru rău.

| dexro a răspuns:

Ca sunt la ciclu! de aia laughing

| AG a răspuns:

Pentru ca noi, muierile, uneori avem momente cand gandim cu ovarelelaughing

| Shery a răspuns:

NoName mi-a furat raspunsul laughing

| mentalica a răspuns:

De acord cu 619: de proaste.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pentru ca...:
1. asa vor ele tongue
2. sunt plictisite.
3. vor sa impesioneze pe cineva sau sa se dea mari
4. vor sa dovedeasca inteligenta feminina, dar iese exact inversul
5. au probleme de fete laughing
6. sa-si bata joc de altii
7. sunt nervoase
8. sunt proaste din nastere [scuze de limbaj big grin]
cam astea sunt... happypup

| lary_8888 a răspuns:

laughing nu stiu.
scuze daca te deranjeaza rasp meu big grin

| JeffHardy_8598 a răspuns:

De aia tu ce credeai?

| ghost_3896 a răspuns:

As intreba acelasi lucru despre barbatirolling on the floor eu fiind fatahappy ei...suntem oamenihappy incerca numai sa no bagi in seama si trecehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact despre ce vorbeam laughing
@OaNa24
Eu vorbeam in general. Pe cine sa plictisesc? Cine sa aiba chef de mine?

| OaNa24_2130 a răspuns:

Probabil, pentru ca o plictisesti. Sau nu are chef de tine.
Sunt mai multe motive. :p