| DracuIa a întrebat:

De ce sunt femeile atat de enervante uneori(mai tot timpul tongue )?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru că bărbații le enerveză deseori (mai tot timpul)

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

Se plictisesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie pe colega de munca îmi vine să o bat de exemplu,la enervează enorm cu figurile ei, poate o bag de unde o venit cai început să își ia arde tarf@, dar si noi suntem așa, adică și un băiat te poate enerva foarte rău încât să îi dorești chiar moartea, deci depinde de persoana nu de sex

| vodami92 a răspuns:

Se plictisesc! sunt mofturoase! au pretentii! etc! mai are rost cumva intrebarea! eu zic spun ca nu!