| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce sunt blocurile atat de triste si parasite,pe vremea tovarasului Nicolae Ceausescu blocurile nu erau ca azi, aveau alt aspect, de ce azi sunt asa parasite si plictisitoare?

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

De ce-i zici "tovarasul"? Ati fost tovarasi de joaca? tovarasi de drum? laughing
Blocurile nu sunt nici triste, nici parasite. Ele sunt si acum locuite si deci pline de viata; iar viata e asa cum e, cu bucurii, cu tristeti, cum a fost intotdeauna si cum va mai fi. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mistiss a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu gandesti deloc cu capul. Tu ai da drumul la un strain pentru nimic? Ca sa va uitati unul la altul? Daca e pentru apa, vecina sau altcineva pe care ii cunosti zic si eu. Dar inainte sa vorbesti, gandeste. Si daca nu la asta te-ai referit, ar trebui sa te exprimi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

degeaba.