| raliike a întrebat:

De ce ti-ar dat cineva block fara motiv? Adica daca te-ai inteles bine cu acea persoana si totul a fost frumos sa iti dea block deodata fara sa spuna nimic? Credeti ca e vina ta sau a lui?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De prosti dau bloc fara motic, cum e si aici, multi dau ignore fara ca macar sa fi vorbit cu acea persoana.

| CostinAlamariu a răspuns:

A lui; normal. Nicio persoana normala nu face asa ceva. Ai noroc, te-ai descotorosit de un dubios/dubioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce relatie ai avut cu acea persoana si cine e ea.