| smashedblackfox a întrebat:

De ce toata lumea, cand aude de extraterestrii, spune: Cum sa existe? Pai oameni buni si nebuni, i-ati vazut voi? Adica, Universul e INFINIT, de unde stiti ca acolo undeva, pe o planeta, ca a noastra, nu exista alte fiinte? si sirene la fel. Le-ati vazut si nu le-ati vazut voi sa va afimati? Duh, unii oamenii sunt prea IDIOTI! Nu e nevoie sa raspundeti, pentru ca stiu ca si voi sunteti de acord cu mine happy. Daca nu sunteti, va impusc!

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Asta cu sirenele e demonstrata ca exista.Dar despre univers si infinit...un omulet acum ceva vreme zicea ca in lumea asta pe care o cunoastem doar universul si prostia sunt infinite, dar de prima se cam indoieste.Si da, e posibil sa mai existe si alte fiinte pe undeva acolo, ar fi o uriasa risipa de spatiu daca n-ar fi.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Impusca'maawinking