| Daniec a întrebat:

De ce toata lumea ofera si cere funda pentru fleac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut raspuns la intrebarea asta. Ofera ca momeala pentru a avea cat mai multe raspunsuri sau, din lipsa, dau primului care raspunde ceva util.
A doua, de inteligenti si interesanti, doar ei stiu. (daca e ca sa ajunga experti, prefer sa nu cred ca pot ei crede ca vor ajunge vreodata cerand fundita).

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mi-ai adus aminte de un citat,cu intrebarea ta(era o intrebare completa daca continea,,?",dar trecem peste fleacul asta)
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
E bine sa nu ceri fundite,i mean,esti pe site-ul asta sa ajuti lumea nu? Totul se deduce la a ajuta, vei vedea ca daca vrei sa ajuti lumea, lucrurile ti se vor parea mult mai simple. Just try to help people and make this world a better place.

| forever4you a răspuns:

Pentru ca asta este TPU-ul...asta am ajuns noi din pacatesad