| IDK98989823 a întrebat:

De ce toți adolescenți acum sunt tunși la fel pare ca toți au parul cret. Efectiv toata lumea arata la fel acum din cauza tunsorii

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Pentru că tunsoarea avantajează pe mulți+efectul de turma+"standardele" de frumusețe

| IDK98989823 explică (pentru Hyperion7):

Nu înțeleg cum fac asta deși au parul drept cum s-au născut.

| Hyperion7 a răspuns (pentru IDK98989823):

Exista produse de styling, exista difuzoare (folosite pentru uscarea parului) și așa mai departe

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din prostie, fiindca se copie unul pe altul, facandu-si parul cret la coafor, apoi se tund precum carutasii.

| mODIN a răspuns:

Mie chiar imi place cum arata stilul ala, sincer. Mult mai ingrijit decat scarboseniile alea de tepi si creste umplute cu gel si ceara de acum 15-20 de ani.

Eu nu m-as tunde asa, in schimb. rolling on the floor

| Lupică27 a răspuns:

Mentalitatea de turma fratele meu, ti minte cand erau tricourile alea oribile roz bonbon la moda la barbati? vara cati erau fara tricou roz? prea putini, majoritatea erau toti acoperiti in roz bonbon, de ziceai ca abia au iesit de la parnaie unde au fost sodomizati.
Tot in perioada aia era moda de blugi taiati in forma de chiloti la femei sa li se vada bucile, majoritatea umblau in fundul gol pe strada fara rusine pentru ca de...moda.
Acum e moda copiilor, e la moda sa ai copil mic, la mine in oras in toate cartierele vezi acelasi lucru, carucioare peste tot, absolut la tot pasul. Daca plec de la mine din cartier in altul cred ca dau de cel putin 200 de carucioare diferite.

| Dragobeta a răspuns:

Au spirit de turma. Nu gandesc. Copie.

| MihaiMB a răspuns:

Ai doar tu impresia.