| anonim_4396 a întrebat:

De ce trebuie cineva de pe aici sa ma ajute sa inteleg ce inseamna femeie frumoasa dandu-mi exemple,gen Adriana Lima, etc?
Mi-a zis ca am tupeu sa ma cred "frumoasa" si mi-a zis ca sunt stearsa si banala dar nu inteleg de ce comenteaza atat si se ia la hartza cu mine pe acest site pentru asta?
Cu ce o deranjez? E vorba de niste pzoe, vrea sa imi scoata ochii? Ma acuza de prostie si de invidie dar pe ce anume sa fiu invidioasa de vreme ce nu am vazut nicio poza cu individa respectiva?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Despre ce vorbesti? Tu spui ca esti frumoasa si altcineva a spus ca nu este adevarat? Asa si cum ati ajuns la aceasta concluzie? Eu latine nu vad nici o poza si apoi cine este tipa care a spus ca nu ai fi? Si odata cenu ai poza si eu as spune canu esti frumoasa, asa doar banuind.Dar nici asa nu vad care ar fi problema ta pina la urma.

| arbl07 a răspuns (pentru relian):

Dar problema persoanei care este? ca vad ca repeta intr-una aceleasi comentarii ori de cate ori pun intrebarea.ma mustra ca o blochez dar poate eu nu am chef de negativismul ei. daca se simte mai frumoasa, sa se simta bine si sa ma lase in pace.nu ma intereseaza ce considera ea frumos sau nu. daca, socoteste ca nu sunt frumoasa sa spuna doar un simplu NU fara sa imi scrie kilometri de mesaje in care sa-mi arate cat sunt de stearsa si de urata.eu una nici nu comentez sub o poza daca nu imi place ca sa nu jignesc.sau spun ca nu e pe gustul meu persoana din poza sau nici nu as considera ca merita sa comentez ceva daca nu mi-ar retine atentia poza respectiva.dar sa incep sa fac gargara pentru ca persoana pe care as jigni-o cu un comentariu urat m-a blocat, mi se pare mai mult decat deplasat.ba vad ca imi tine minte si episoadele din trecut.o fi cineva de la scoala unde functionez oare?
o data se accepta comportamentul; dar vad ca ea repeta comentariile urate creandu-si conturi false! va dati seama, toate pentru o stersatura ca mine!