| Barbie55 a întrebat:

De ce unii adolescenți se sinucid pentru ca se cearta cu părinții? De ce părinții nu-i înțeleg? Sau daca o fata iubește un băiat tigan de ce nu sunt de acord? Copiii lor trebuie sa se sinucidă ca sa vadă ca au greșit?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Copiii nu trebuie sa se sinucida, ci ar trebui sa le explice parintilor ca nu conteaza etnia, rasa, religia si asa mai departe, cand vine vorba de dragoste, parerea mea!

43 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Pentru ca nu exista comunicare.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt diverse motive pentru care o fac au si ei problemele lor dar comunicarea le rezolva pe toate.

| Doub a răspuns:

Jeez, lăsaţi rahaturile astea la o parte.
Copiii ăia se sinucid din prostie, şi deh, prea mult Romeo şi Julieta.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Asa se pare, unii au citit si au pus la inima si au luat-o prea in serios. Nu asta a vrut Shakespeare sa transmitarolling on the floor)). Zi-le tu, Doub, hai, hai!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Bineînţeles.
Ce s-ar face acestă planetă fără mine?

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Chiar asa. Daca nu aceasta planeta foarte mica in raport cu Universul, atunci Calea Lactee ce s-ar face?

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

S-ar sinucide, s-ar autodistruge. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Daca tot esti atotputernica, poti s-o califici pe Arsenal diseara? sa bagi un incredibil 1-3 sau 0-3 pe terenul Barcelonei? Te-as implora mareata zeita!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt o zeiţă? Arrr.
Hm, e meci diseară?

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

2 chiar. Joaca ai mei acasa la Barcelona si Bayern-Juventus. 0-2 a fost in tur pentru Barcelona, iar Arsenalul merge mai departe doar daca bate cu 1-3, 0-3 si scoruri mari, dar ma indoiescrolling on the floor).

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Se califică Barca, scuze... sad
Dar heeei, minunile există.

| LoveSleep a răspuns:

Chiar că!
De ce nu sunt de acord? Și țiganii sunt oameni.
Știi tu, când îi vezi de departe. Că zici: "Uite mă, vine un om!". Dar când se apropie: "Stai mă, că-i țigan".

Asta e discriminare. Să iubești un câine ai voie, dar un țigan nu. Și ce are un câine și nu are un țigan? Doar pentru că un câine e puțin mai curat și mai deștept nu înseamnă că trebuie să aruncăm cu pietre în țigani! Trebuie să aruncăm cu fier, așa nu se supără.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Eu deja m-am consolat din tur de cand Messi a dat doua boabe, Arsenalul sezonul asta parea sa aiba calitate, a venit pauza de iarna si s-a ales praful, nici campionat, nici cupa, nici UCL, seceta maxima la Londra!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Diseară o să joace fain.winking

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Mi-e sa nu plece cu poarta plina inapoi in Londra. Am vazut forta Barcei din tur, cand Arsenalul nu a putut face nimic. Mi-a placut ca fizic au facut fata, dar doar atat. Ma multumesc cu cel mult un egal, momentan atat poate Arsenal! Asta e, COYG!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

În viaţa trebuie să fii optimist.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Sunt obisnuit cu ei an de an, de atatia ani de cand tin cu ei sa faca faze de genul, nu e vreo noutate. Arsenalul asta inseamna, suferinta si fericire in acelasi moment! Sunt optimist, vine sezonul viitor imediat, peste 4 luni, o luam de la 0!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Ioooi, dar tu chiar iubeşti echipa asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Normal, doar ce mi-au mancat sanatatearolling on the floor).

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Hm, de ce?

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Oftica asta, cand pierd meciurile, cand le castiga, cateodata ma enerveaza cand vad ca joaca precum lesinatii si antrenorul asta care e de 20 de ani la Arsenal, il respectam foarte mult in copilarie, il respect si acum, dar e invechit si trebuie o reforma la ARsenal, o schimbare.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

AŞa eram şi eu când eram mai mică, acum mă uit doar la meciurile importante, atât.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Ma uit la toate de-ale Arsenalului. Tin si cu Steaua, in 2006 s-au intalnit, a batut Arsenal de 2 ori, cu un ochi plangeam si cu unul radeam! E nasol sa ai mai multe favorite in fotbal, mereu se intalnesc, nu e sezon sa scape si sa nu joace intre elerolling on the floor).

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Fan adevărat, nu ca noi... sad

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

In 2007 s-au intalnit, my bad.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Arsenal e destul de iubita in Romania, sunt forumuri si site-uri sportive unde am vazut o gramada de fani Arsenal, dar si o gramada fani romani ai echipelor mari de prin Europa!

| UnBroken2016 a răspuns:

Imi este mai mult mila de parinti in ziua de azi. Atatea basini ce au copiii din ziua de azi in cap, ma face sa nu vreau copil vreodata. Orice parinte incearca sa isi inteleaga copilul dar are el deja destule pe cap, nu prea mai are chef si de dramele din ziua de azi.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Amin. laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Aveam sperante de la meciurile cu Barca, aveau revanse de luat. Barca a casrigat finala din 2006 cu Arsenal+ alte eliminari din competitie+ luarea unor jucatori de la echipa, aici vorbesc de Fabregas si Henry!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

La cât e meciul diseară?