| AnnonnyMa a întrebat:

De ce unii baieti isi bat joc de unele fete cu toate ce ele nu au fite,nu sunt c***e, nu se comporta urat cu ei. Fetele sunt totusi de vina in cazu asta? Sau sunt unii bati care sunt prea nesimtit si nu stiu sa se poarte cu o fata?

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

De ce sa fie fetele de vina,daca niste baieti,nu au cei "sapte ani de acasa",nu sunt educati in spiritul respectului fata de semenii lor? Prin comportamentul lor,fetele le pot da de inteles, ca modul lor de comportare, nu le face placere si ca urmare, nu pot face parte dintre prietenii lor.
Pot fi considerate vinovate, doar daca tolereaza niste astfel de specimene in jurul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am raspuns si la cealalta intrebare a ta, fereste-te de genul asta de oameniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii băieţi care vor doar să profite de pe urma unei relaţii cu o fată, iar dacă fata nu e suficient de inteligentă încât să-şi dea seama de asta din timp, aceasta va ajunge să sufere.