| dedeyandrey a întrebat:

De ce unii baieti nu au deloc noroc in dragoste iar eu am prea mult?funda

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte bine daca ai noroc,probabil esti invidiat de foarte multi pentru asta.
Doar sa ai grija ce faci cu el,pentru ca se poate intoarce, sa nu uiti!
In rest, bucura-te de norocul tau si sa fii fericit!

| superdorex a răspuns:

Pentru ca nu toti sunt asa de plini de ei asa cum esti tu!

| dedeyandrey explică (pentru superdorex):

Ma da eu nu-s plin de mine vreau sa stiu pentru un prieten ca urat nu-i si ie si de treaba

| superdorex a răspuns (pentru dedeyandrey):

Mda atunci cand zici asta:,, iar eu am prea mult"...denota ca esti plin de tine si un infumurat! Puteai sa te exprimi altfel dar vezi tu modestia a trecut razant pe langa tine!

| ROB3RT89 a răspuns:

Mai intervine si norocul uneori! Multi sunt timizi si nu indraznesc sa abordeze o fatahappyDar vezi tu, ei nu sunt asa plini incat sa dea pe dinafara.

| Laura46 a răspuns:

Daca tu spui ca ai prea mult, e clar ca la tine aparentele inseala, si de asta ai mai mult succes la fete.dar depinde si de fete... daca sunt niste pustoaice care abia acum incep sa experimenteze nu ma mira.o tipa desteapta nu ar sta niciodata langa un baiat plin de el care din start se crede superior altora.si o mai si spune

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai,...si nu e bine?

| KimBianca a răspuns:

Modestule =]]. pentru ca unul e mai frumos ca altul si probabil stii cum sa te porti cu fetele. poate acei "unii" nu stiu cum sa se comporte cu o fata incat s-o atraga

| hunterpainting a răspuns:

Pentru ca unii baieti nu au nevoie de noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina o sa-ti gasesti ac de cojoc big grin

| superdemi a răspuns:

Asta depinde de gustul fiecaruia unora le plac bruneti altora blonzi roscati sau sateniidepinde de fiecare.

| iluminous a răspuns:

Pai tu esti sigur ca ai noroc? sau doar crezi?

| post4you a răspuns:

La asta ma gandesc si eu (Nu am ) laughing

| alexadani3la a răspuns:

Pentru ca in viata nu e cu suparare, e cu randul tongue