| andreeaaa1 a întrebat:

De ce unii copii pesemne "mai modernizati"nu se mai uita la desene animate. Mie chiar imi plac. Ce parere aveti despre asta.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Copiii proşti care se uită la filme porno.Sunt oameni de 40 de ani care se uită la desene animate şi pokemonii de 12 se cred prea marilaughing.

| Roxy a răspuns:

Am 17 ani si am uit inca la desene :X
dar nu la toatebig grin.alea cu roboti si ben 10 nu imi placbig grin
nu mai zice la nimeni. dar antrenorul meu de 24 de ani se uita si el la desene. dar shh.nu mai spune al nimeniwinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Sincer nu stiu dc
pana si tatal meu se uita la desene cate odata thinking

| Marcelino a răspuns:

Nu-i un lucru rau sa te uiti la desene.Eu cred ca e bine sa pastram cat mai mult spiritul copilariei pentru ca in timp, cand vom deveni adulti il vom pierde si nu-l vom mai intalni niciodata.

| rebeca a răspuns:

Ce parere am? Ca ar trebui sa te gandesti mai degraba de ce au scris domnii Eminescu, Calinescu, Iorga si multi altii anumite carti si nu de ce se uita sau nu unii copii la desene.
Daca te descurci atat de bine sa iti faci conturi pe diferite site-uri, cred ca te descurci si sa citesti carti.Mai fa cate o pauza de la desene.
Nu te supara pe mine pentru ca mai incolo o sa-mi dai dreptatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar beton, ma relaxeaza. e singura lume a inocentei care a mai ramas in timpurile noastre