| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii oameni fac atata taraboi cand vin sarbatorile?
Eu stiam ca de sarbatori trebuie sa ai persoanele dragi alaturi, sa te simti bine impreuna cu ele si sa fie familia sanatoasa (la fel si prietenii)....Nu asta e important?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| KamaSutra a răspuns:

Ba da, dar unii au cam uitat sensul sarbatorilor.
Pentru unii conteaza mai mult sa se distreze si sa manance cat mai bine.
Mai ales pentru mine, Pastele din acest an a fost groaznicsad

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Pentru mine Craciunul a fost dezastruos...Pastele asta ii nimic pe langa celalalt...
Si eu nu ii inteleg pe unii..Nu isi vor familia aproape? Eu as da orice ca parintii mei sa petreaca mult mai mult timp acasa, sa vorbeasca cu mine...Asa cum faceau odata...

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Mda,te inteleg...eu nici macar nu stiu cum e sa ai tatasad

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

.....Imi pare rau. sad Imi inchipui cat de greu iti este...Eu fara tata nu as exista, efectiv sufletul meu ar fi mort, as fi singura si moarta.
,, Dar Dumnezeu da cele mai grele lupte celor mai puternici soldati."

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu te gandi ca a muritstraight facelaughing
Doar ca el nu a fost niciodata alaturi de mine, ultima oara l.am vazut cand aveam 7 ani si mă rog, nu vreau sa vorbesc aici despre astasad

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Si chiar daca ma gandeam si chiar daca nu...Sa nu ai un parinte langa tine nu este ceva tocmai placut...
Eu nu am niciunul (doar in unele zile...mai rar) pentru ca munca e mai importanta ca unicul lor copil...Ii inteleg. Orice e mai important ca minie straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da,si eu... Dar sincer nici nu.mi mai pasa de el. Adica lui niciodata nu i.a pasatsad Nici nu.l cunosc, nu stiu mai nimic despre el
Rapp.ul este singurul gen care ma face mai puternica, parca versurile alea ar fi scrise de mine.

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu o am pe mama, dar si ea la fel este cu munca...stiu ca ma iubeste si ca munceste ca sa am un viitor mai bun fara lipsuri,dar cateodata am impresia ca nu suntem deloc apropiate,nu.i pot spune nimicsad
Si stai linistita, daca vrei vreodata sa vorbesti cu cineva, sa stii ca eu sunt aici, pentru mine chiar esti importanta, chiar daca nu te cunoschappy

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Multumesc de compliment, cred si de grijahappy

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

happy Chiar ma bucur sa aud ca pot sa ma bazez pe cineva. Si tu poti vorbi cu mine cand ai vreo problema, te voi ajuta atat cat ma va duce si pe mine capul......Insa imi voi da silinta

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Toti aproape au uitat sensul lor, mai ales preotii. Se grabesc sa plece, fac aia doar pentru bani. A devenit un obicei ca de Paste sa fi vesel doar fiindca mananci oua.

| KillMePlease a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Exact...Banu' -i ochiul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare face ce vrea și consideră importante alte și alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai na...

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Cel mai important lucru la sarbatori este sa te duci in club sa te imbeti. Acum asta este un lucru normal.

| GhostRider02 a răspuns:

Habar n-am o sa iti raspund cand o sa fac si eu taraboi pentru asa ceva