| SkateFunk a întrebat:

De ce unii spun ca nu exista covid, ca ar fi o inventie, cand au murit atatia oameni de el?
Voi credeti ca exista?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Hai mai bine sa intrebam de ce in Franta exista astfel de oameni, avant in vedere traiul, imaginea si educatia tarii. In Romania prostia e o normalitate, deci intrebarile pentru asemenea lucruri oricum le-ai da acelasi raspuns vor avea.
Eu cred in vaccin, cred in Sars-Cov-2 si in boala covid-19.

Sunt curios si eu de o chestie. Daca tot lumea asta $@&$, ca sa nu jignesc, abereaza atat de mult si sustine ca e fals continand chip sau otrava, de ce din tot globul asta cu atata tehnologie la dispozitia noastra nu i-au studiat compozitia chimica, de ce nu s-au uitat la microscop sa vada daca is urme in flacon. Efectiv is atatea lucruri care ar putea sa fie dovedite dar nu pot pentru ca nu exista dar analfabetii tampiti rupti in gura de realitate (na, ca acum n-am mai rezistat) inca sustin acelasi rahat doar ca sa arate ca ei la 8 clase ai lor sunt tare destepti, dar cratima si virgula pe internet rar le gasesti in propozitiile lor conspirationiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu exista metode contraceptive pentru mama prostilor, motiv pentru care ea ramane mereu insarcinata.