| papuciirupti a întrebat:

De ce va aduceti aminte cu placere acum?
care sunt intamplarile vietii voaste?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cand cerseai tu fundita.Si ziceai ca fundita de la mine-i speciala.
Ce dlaguuuut love strucklove struck

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Ceream* hmmm laughing
daca nu imi dai ma supar rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Supara-te.tongue
Sa stii ca sunt orgolioasa, dar nu de asta nu-ti dau funda.Ti-am explicat de celaughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Stiam ca esti orgolioasawinking laughing
stai linistita ca aia au si uitat ca ti-au raspuns laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Bai,acum ma faci neimportanta crying((

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Ba esti importantawinking
tine mintewinking trebuie sa fii importanta doar pentru cei ce conteaza nu pentru toate javrele (nu ma refer la ei ci in general in viata)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Ne-am abatut de la intrebare laughing citeste-o din nou

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

O sa tin minte.laughing)

p.s.:Cand iti pui si tu poza la profil?

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Ti-am raspuns.Acum imi astept funda.winking

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Curioasa mica laughing
cand iti pui tu imi pun si eu

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Daca imi spui din copilaria ta iti promit ca nu iti dau funda rolling on the floor. chiar iti dau, un exemplu de bunatate laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Pai nu vezi ca eu am poza la profil?
Nu ziceam cu tine, o poza acolo care iti place tie.

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Un exemplu de bunatate.......Pai parintii mi-au zis ca sunt cel mai frumos lucru care li s-a intamplat.

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Incerci sa ma cunostiii laughing)) sau sa vezi ceva anume laughing) uuuuu ce dlagut cum spuneai tu

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

laughing) eu sunt exemplu de bunatate. daca imi spui iti dau funda laughing)
chiar esti cel mai frumos lucru

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Hooo,nu te mai crede asa important.laughing
E prea anost asa fara o poza...

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Nu ma cred important. ce preferinte ai? rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Ce sa spun? Ca esti exemplu de bunatate?laughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Aoloooo rolling on the floor
daca imi raspunzi la intrebare cu ce cer eu iti dau funda

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Prefer

Rozul pal
Soarele
Marea
Arta
Trandafirii
.
O fundita de la tine laughing)

Bine, ramai un print negru fara poza tongue

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Pai am dat chiar 2 exemple de amintiri frumoase.Presupun ca nu-s prea frumoase pentru tine incat sa imi dai funda.
Asta e...

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Spuneam ca vreau povesti din copilarie, prostii de care iti amintesti cu drag.
o sa raman printul roz pal laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Eu n-am facut prostii laughing)

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Nici eu nu te cred laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Pacat sad
Hai ca iar am facut chat si o sa apara raspunsurile mult mai greu.
Deci te las. Oricum vad ca nu vrei sa imi dai funda binemeritata.winking

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Nu conteaza, chat sa fie.
ba da, eu ma tin de promisiuni si iti dau dupa ce imi spui o intamplare/prostie de care iti amintesti cu drag sau fara, nu mai conteaza

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Am spart cosul cu ouale de Pasti de mai multe ori(2) cand eram mica. Na. Ajunge? laughing

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Nu ajunge. parca imi place, ia mai spune rolling on the floor))

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Pfff.
Nu mai zic.
Da-mi fundacrying
Bine ca ti-ai pus si tu o pozawinking

41 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

De copilarie..categoric.Mi-a placut mult.Pacat ca timpul nu se mai poate intoarce inapoi.sad

| papuciirupti explică (pentru AvalohAlyn):

Impartaseste-mi si mie din ele laughing sunt curios cum a fost a voastra. si a mea a fost super

| RAY a răspuns:

De momentele cand eram cu toti impreuna de sarbatori asa frumos era, cand iubeam o fata, cand mergeam la colindat etc

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Acum nu mai iubesti?
momentele astea alaturi de familie sunt asa de frumoase... dar intamplari din astea 'mai in afara legii' rolling on the floor sau prostii?

| RAY a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu,de mult timp n-am mai simtit nimic, tu te referi la sex? eu vorbeam de iubire, o nebunie asa aparte a fost cand am facut sex intr-un wc public cu una, apoi cu prima din viata mea care nu ma atragea fizic si ma rugam la zeii sa se scoale da nimic

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Nu ma refer la sex, asta e altcevawinking iubirea in sensul ei ala adevarat
omg rolling on the floor)) utlima e penala rau, erai nerabdator sa vezi cum ewinking

| RAY a răspuns (pentru papuciirupti):

Doar parinti atat si surorile, fratii, un bun frate atat, nu voi mai apuuca sa iubesc vreodata ca mi-am pierdut increderea, cand pierzi increderea se duce totul

| papuciirupti explică (pentru RAY):

Stiu cum e. cica se numeste viata.
gandeste-te la tine, pune-te in locul fetei, nu toate sunt la fel, daca respingi totul din frica de dezamagire nu vei incerca niciodata sa gasesti fericirea.

| J0B0MAT a răspuns:

Multu',bebe happy

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

Ma bucur ca esti multumita
iti place poza?

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu e rozul pal la care ma refeream.laughing)
Trebuie sa iti placa tie.winking

| papuciirupti explică (pentru J0B0MAT):

E roz? intai copilul si dupa cu ce e imbracat rolling on the floor
mie imi place, doar ceream si alte pareri laughing

| syd2 a răspuns:

Nu am momente frumoase, sunt un om pacatos.