| bellisima_6518 a întrebat:

Ce momente frumoase, adica ce amintiri aveti de care va place sa va aduceti aminte cu placere?

Răspuns Câştigător
| gangstarap a răspuns:

Pai frate cu prieteni, prima femeie care te-a facut barbat, prima bere care am bauto, prima data cand am venit acasa a doua zi, prima curva, anii de liceu, prima bataie, etc

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place sa imi amintesc de iesirile in oras, de vorbele bune, de momentele din clasa a VIII-a, de oamenii carora chiar le pasa.

| Vizitiul a răspuns:

Momentele petrecute in perioada cand eram licean (fuga de la ore, fumatul in baie, momentele hazlii din timpul orelor de curs.) laughing

| SweetCandy a răspuns:

Cand l-am cunoscut pe prietenul meu, cand ne-am tot impacatlaughing cand am fost singura din scoala care a luat 10 la un examen:d cand.thinking mi-am scos piciorul din ghipsbig grin cand am scapat teafara dintr-un accidentcrying (tot cu prietenul, dupe ce ne impacasemlaughing ) cam astea suntbig grin

| Alex_7297 a răspuns:

Cantonamentele, excursiile. Las' că vine vara, nu-mi mai amintesc nimic, retrăiesc!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Petrecute in familie, sau cu iubitu cele mai multe :X:X:XX:

| alina_4026 a răspuns:

Stiu ca este prea placut pentru unele persoane insa mie imi place sa privesc in pozele vechi cu prietenii mei si sa-mi aduc aminte cit de bine a fost in scoala, la colegiu.Imi place uneori sa-mi aduc aminte si de prima dragoste.