| RAY a întrebat:

De ceva vreme mi scarba de oamenii care nu pot dovedi cele afirmate, voua nu va e?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Mi s-a facut sila de ei...Am un coleg in clasa care zice ca el a fost cu aia ca l-a batut pe unu ca nu stiu ce a mai facut si e prost de da in gropi si laudandu-se el intr-o zi, ca cica ii zic eu: "Ai vazut graffu-l acela mare cu ODL?'' la care el:"Da pai aia sunt o gasca si sunt si eu din ea", la care eu satul de aburelile lui ii zic:"Da? Bine ODL sunt initiale de la ceva ce inseamna ODL?" la care el:"Pai... aaaa. aaaOrganizatia. aaaaa.a.a.'' la care eu:"nu mai minti ma in halu asta ca te faci de ras"deci dupa specimenu asta chiar mi-a pierit sa aud oameni din astiastraight face

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ba da. De mult timp. Cum ar fi profesorii care incearca sa ne invete o groaza de chestii care ne sunt inutile in viata: istorie, biologie, mate.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

O stii pe fata care se da drept "gravida" cu alex velea..este un exemplu bun la ce-ai spus!

| Stefan_Octav_1996 a răspuns:

Sincer sa fiu, si mie imi este. straight face