| Rux_5597 a întrebat:

De curand am avut o discutie cu colegii mei despre parantezele picioarelor fetelor(cele care au). Ei spun ca de la sex se fac parantezeraised eyebrows iar mie mi s-a parut stupida gandirea lor.Nu s'au referit la parantezele acelea de jos din dreptul genunchilor, ci la scobitura de mai sus. Voi ce parere aveti de gandirea asta din "popor"?

Răspuns Câştigător
| ALY_2447 a răspuns:

Permite-mi sa fiu precisa si directa
cu totii stim ca sexul este de mai multe tipuri parantezele de sus se formeaza din cauza sexului anal foarte frecvent
in schimb parantezele de jos se formeaza din cauza ca multi dintre parintii nostri cand eram noi nascuti au renuntat sa mai kege picioarele copiilor si deci astfel picioarele noastre cresc fara o forma precisa deci strambe asta e
spune-le colegilor tai sa se arunce in rau ca sunt...

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o prostie, pur si simplu asa sunt ele conformate sau au avut rahitism in copilarie.

cami
| cami a răspuns:

E stupida laughing... Nu-i adevarat.

cami
| cami a răspuns:

@aly, si @anonim, e o mare absurditate (prostie), sa nu fiu prea directa, ce spuneti. Picioarele (formatul lor) se mostenesc. Daca mama ta are paranteze, tu ca baiat, oricat de mult ai fi fost legat, tot cu paranteze o sa fii. La fel si fetele, in cazul tatilor, si nu numai. Cum mostenesti parul, ochii, constitutia fizica, asa mostenesti si mersul, implicit formatul picioarelor.
Sfat: Nu ma mai chinuiti saracii belelusi cu legatul picioarelor, ca asa spune baba Tanta din deal, ca nu-i adevarat! Eu n-am fost deloc legata, si paranteze, tot nu am. Aici, l-am mostenit pe tatal meu.
Dar voua nu vi se pare un pic stupid? Adica... Daca copilul meu are parul cret, si vreau sa fie un copil cu parul drept, daca-i tin parul strans in coada, la maturitate, i se va indrepta?

| Cryssy a răspuns:

Nu e adevarat. Stai linistita. Lasa-i sa vorbeasca.winking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

"Folclor" de 2 lei!

| IQOnly a răspuns:

Nici un om nu are probleme fizice din cauza sexului. Poate sa iei o boala ca HIV sau ceva de genul asta dar nimic mai mult!

| r8driver a răspuns:

Nu...de la sex, am auzit ca nu au fust ifasate bine cind erau miciwinking baieti care au paranteze de la ce le au?rolling on the floor

| adeana a răspuns:

Asa e constitutia lor.
Si acum 10 ani cand eram eu in liceu se vorbea la fel despre unele fete. Dar cred ca lumea stia mai multe despre ele, decat ca li se vad "parantezele" happy
Vad ca unele chestii se transmit si ma mir ca inca mai sunt oameni care cred asta si chiar le transmit mai departe.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Lollaughing
... din cate am observat eu toate fetele au scobitura d'aiatonguewinking

| jenny a răspuns:

Baieti in ziua de azi...numai prosti au in cap.Copilul cind e mic se tine infasat si legat macar primele 3 luni si atunci piciorusele vor fi drepte. Explicale si tantalailor de colegi ...pa pa

| andytza a răspuns:

Gandirea din popor mai spune si ca se formeaza in urma purtarii pampersului si ma refer la astea noi aparute nu la scutece. Parerile sunt impartite dar e absurda ideea asta, chiar nu are nicio legatura dar baietilor le cam place sa faca din tantar, armasar.big grin

| Rux_5597 explică:

Pai si pe mine m'a amuzat gandirea lorlaughing vroiam sa vad daca sunteti de acord cu ei.ms pentru raspunsurihappy

| blogger a răspuns:

Barfa la baieti laughing.
voi nu ii barfiti pe baietii? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Permite-mi sa fiu directa si precisa
sexul cu totii stim ca e de mai multe feluri edar acel tip de sex la carew se gandesc baietii nu are nici o legatura cu parantezele picioarelor
deci paranteza de sus poate fi provocata de sexul anal frecvent
iar paranteza din josul genunchiului este cauzata de cand suntem noi nascuti multi parinti refuza sa mai lege picioarele bebelusilor si deci ei se maturizeaza fara a putea o forma a picioarelor dreapta
asta este explicatia nimic mai mult spune-le colegilor tai sa se arunce in rau ca sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Permite-mi sa fiu directa si precisa
sexul cu totii stim ca e de mai multe feluri edar acel tip de sex la carew se gandesc baietii nu are nici o legatura cu parantezele picioarelor
deci paranteza de sus poate fi provocata de sexul anal frecvent
iar paranteza din josul genunchiului este cauzata de cand suntem noi nascuti multi parinti refuza sa mai lege picioarele bebelusilor si deci ei se maturizeaza fara a putea o forma a picioarelor dreapta
asta este explicatia nimic mai mult spunele colegilor tai sa se arunce in rau ca sunt ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am auzit si eulaughing)eu sunt virgina.si am paranteze, deci clar ca nu de la sexlaughingpoate din cauza cum sunt slabathinking

| Roxana x a răspuns:

laughing Cat ii duce capullaughing

evident ca au o gandire proastastraight face