| Andrei199114 a întrebat:

De curiozitate politia poate recupera anumite mesaje care au fost sterse automate din aplicatia snapchat dintr-o conversatie? Care persoana respectiva m-a scos de la prieteni.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu poate si nici n-ar vrea, politia [romana] nu are absolut niciun control asupra serverelor aplicatiilor pe care le folosesti, si nici nu ar vrea pentru că să te scoata cineva din lista prietenilor nu reprezinta nicio incalcare a vreunei legi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au acces dacă e nevoie.

| yoren a răspuns:

Are 23 de ani si el inca se asteapta sa il ajute politia... doar pentru ca l-a sters o mufa de la prieteni, laughing nu stiu daca e de ras sau de plans

| Andrei199114 explică (pentru yoren):

In primul rand nici nu stii despre ce e vorba laughing scrii ca sa te aflii in treaba observ, eram doar curios happy