| Ana a întrebat:

De fiecare data cand deschid Internet Explorer 7 imi apare si un site de filme, de la ce poate fi asta?

Răspuns Câştigător
| mersifrumos a răspuns:

Din cauza ca ai instalt un program care ti-a instalt o bara de unelte care ti-a setat ca Home Page acel site.
ca sa scapi de asta dai la Tools->Internet Options->apasa butonul Use Blank sau punet-ti tu acolo alt URL, de ex. google.ro ca sa fie noul home page

2 răspunsuri:
| dyenutza01 a răspuns:

O ai ca pagina de pornire... daca vrei sa nu iti mai apara, intri pe google si dai: alegeti google ca pagina de pornire! s-a rezolvat! sper ca te-am ajutat!:*

| vero_3407 a răspuns:

De la program instalat