| Adrianbistry a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un sfat.defiecare data cand deschideam o pagina de internet explorer se deschidea o pagina cu cele mai vizitate site-uri utilizate de calculatorul meu.acum cand deschid imi apare simplu pagina de google.sunt ceva setari de facut dar nu stiu cum.ms

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Iti apare cand deschizi un nou tab. aia iti aparea pentru ca tu nu aveai setat ca pagina de pornire google. daca ai setat o anumita pagina de pornire atunci cand deschizi browseru iti deschide automat pagina aia, iar cand dai un nou tab iti pune sa alegi din ultimele 6 pagini accesate. ca sa iti arate si atunci cand deschisi pagina de browser, sterge de la pagina de pornire google, adica sterge tot de fapt si o sa iti apara asa cum iti aparea si inainte.

| Adrianbistry explică (pentru tr3ig):

Daca mai ai ceva timp pentru mine si imi explici altfel ca nu mi-a reusit.am tot incercat.ms