| Beyourself1245 a întrebat:

De ieri nu am mâncat nimic.
Am fumat toată ziua și nu am avut pofta de mâncare. Nu mi e rău sau sa am stări de greață. Vorbesc cu o fată, m-am întâlnit cu ea și după gândirea mea cred că m-am îndrăgostit. O fi asta cauza? ????

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Și motanii când sunt în călduri, nu a poftă de mâncare.

| Alissia97 a răspuns:

Poate din cauza asta, poate nu ai depus suficent de mult efort in timpul zilei.
Poate ai racit.
Maine fa mai multa miscare iar cand te intorci acasa fa-ti ceva bun de mancare.

| Locay a răspuns:

Îți recomand să încerci să te liniștești, să mănânci ceva și apoi să te gândești la sentimentele tale. Apoi, dacă ești sigur că ești îndrăgostit, spune-i, vezi dacă vrea să fie prietena ta. Ia-i o floare, scoate-o undeva frumos. Impresioneaz-o!
Sper că am ajutat!