| Japonezul a întrebat:

Voi barfiti? va puteti abtine?
eu barfesc intr-o anumita masura

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt genul care sa barfeasca. Mai degraba sunt genul care apara persoana barfita in sensul ca desi nu ii accept comportamentul poate caut si o cale de a o intelege si le-o prezint si celorlalti.

| JustMe a răspuns:

Si eu barfeschee heeMai ales oamenii pe care nu ii suportlaughing Dar barfesc doar cu anumite pers in care am incredere

| Hmmmm a răspuns:

Noi fetele nu barfim.schimbam idei despre anumite persoanelaughing

| vlaaddd a răspuns:

Eu nu barfesc.

| Cleona a răspuns:

Uneori o mica vorba despre o anumita persoana iti mai scapa, si nu ai ce sa-i faci, asa se intampla! dar sa barfesti nu e frumos si trebuie sa ne abtinem cat mai mult(asta mi-a amintit sora mea acum o saptamana, cand si eu incepusem sa vorbesc la telefon despre o colega)

Pa, pa!

| Aniela2777 a răspuns:

Cine nu barfeste?! laughing da cum zici tu cu masura, si eu la fel happy nu vreau probleme dupahee hee

| dyana_8056 a răspuns:

Nu`s genu laughing)doar de dusmani dar de prietenii fff buni niciodata:X:X