| Anonimaaaa13 a întrebat:

De mica am vrut sa devin doctor, in clasa a 12-a am invatat jumatate din materie, dupa am prins o anxietate tampita si un tremur de maini, de frica am renuntat si am dat la Comunicare si relatii publice. Sunt ultimul an, dar de curand am acel regret tampit un fel de "foc"...
Ce sa fac?!

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Matusa mea a mers de doctor si prima data cand a intrat cu clasa la morga sa le arate cadavrele, ea a vomitat si aproape a lesinat. Acum, 20 de ani mai tarziu e manager la un spital din capitala.