| Player32 a întrebat:

Cum sa-i spun ca o plac? Tin asta in mine de ceva timp...
Simt ca innebunesc daca nu ii spun.

Merci!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i nevoie sa innebunesti,nu esti nici primul,nici ultimul aflat in situatia asta,doar ia lucrurile pe rand!
Mai intai,fii constient ca trebuie sa i-o spui privind-o in ochi,asteptandu-i reactia imediata,va fi cel mai clar raspuns!
Renunta la telefon,mess sau fb, sunt metode lipsite de speranta si masculinitate.
Initial, cauta sa iti petreci timp in preajma ei, sa poti discuta doar tu cu ea, lucru pentru care o pauza de 10 minute nu ajunge, asa ca ai doua variante:sau o duci acasa sau o inviti sa iesiti undeva, doar voi doi.
Fa-i propunerile astea si daca accepta, gaseste-ti curajul sa ii spui simplu ca iti place tare mult, ti-e foarte draga si ai fii cel mai fericit om din lume daca si ea ar simti la fel!
Si gata!
Bafta!happy

| neutrino a răspuns:

Cine te opreste sa ii spui? Ca viitor barbat, trebuie sa iti asumi aceasta responsabilitate!

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Player

Spune-i-o. Pur si simplu. Fara mesaje pe telefon, fara Facebook, fara intermediari.
Simplul fapt ca te-ai dus sa ii vorbesti tu, si ca ti-ai facut curajul asta, o va convinge pe jumatate.
Fii calm, priveste-o in ochi, si spune-i adevarul.
Daca refuza categoric, inseamna ca nu ai absolut nimic de pierdut.
Am incredere in tine.

Cu stima,
Neo

| detty24 a răspuns:

Ai incredere in tine. fii sincer si nu incerca sa pari ceea ce nu esti*-*

| YoMsG a răspuns:

Deci... te duci la ea si ii spui in fata pur si simplutongue

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Pur și simplu mergi și ii spui tot ce simți, nu e așa de greu cum pare. Bafta!

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Spune-i,poate vei fi dezamagit fiindca nu i-ai spus,, fa-o cit nu e tarziu

| gogoɴicɑ a răspuns:

Spune-i inainte sa innebunesti.