| pisipisicutzapispis a întrebat:

De unde pot lua un program de spart parole la messenger?

Răspuns Câştigător
| sellyyy a răspuns:

Iti recomand sa nu iei ca tio spargi pe a ta...adica eu am luat si cand sriam buna imi aprea vrei sa facem o plimbare in cimitir

3 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Frate nu exista asa cevalaughing Exista in schimb furtul parolelor, sunt tot felul de prorgame cu care poti face unul sau mai multi troieni si sa trimiti ca sa poti fura parolele, sau poti sa pui keylogere, sunt sute metode de a sparege dar cam greu de pus in practica deoarece daca are av bun nu poti sa faci mai nimic! BFT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vasivasile89