| lays a întrebat:

De unde pot sa fac si eu rost de cheite pentru cercei, fimo, etc? materiale pentru confectionare bijuteriibig grin sunt din bucuresti si as vrea sa-mi spuneti un magazin.nu am incredere sa comand de pe netbig grinmultumesc anticipat!

1 răspuns:
| Ciprian271 a răspuns:

Romanii romanii romanii! Sti ca noi ca popor suntem prosti pentru ca nu comandam de pe net pentru ca nu am fost invatati sa comandam. Eu comand des de pe net si totul vine in maxim 2 saptamani direct la usa cu plata imediata asta e comanda sau pa. Cheitele pentru cercei se gasesc la Baneasa Shopping Center la magazinul Swarovski!