| emy1994 a întrebat:

Deci... a venit o noua colega la noi in clasa si de cand a venit se tot uita la mine, dar de vorbit nu prea vb cu mine decat cateodata, voi ce credeti ma place?big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:

1 răspuns:
| alexxino a răspuns:

Sal deci o colega nouo si se uita merru la tine se pare ca te place artrebui sa obagi inseama si sa vorbesti cu ea.io am secret care pot sa stiu daca it place de tine. secretul e sa o intrebi ceva si can it raspunde ramane timida vorbeste repede si agitata. asta e secretul sa-ti dai seama daca te place