| DaReZon a întrebat:

Salut avem o colega noua in clasa. Ea este serioasa si nu vorbeste asa de mult. Mereu cand ma intorc spre colegi o vad pe uitandu-se la mine. Eu chiar nu am vorbit cu ea pana acum. De ce credeti ca se uita mereu la mine? >>.

Răspuns Câştigător
| LastMemory a răspuns:

Una dintre variantele urmatoare:1.te considera ciudat 2. te place 3.nare ce face 4. rade de tine 5.nu te suporta 6. vre sa va imprieteniti 7.crede ca esti bufonul clase...dar cel mai probabil e ca te vede ca te impaci bine cu ceilalti si ia exemplu de la tine...gandestete ca e noua si ca nu stie cum e cu ceilalti si vrea sa aiba si ea cu cine vorbi