| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am 12 ani jumate pe februarie fac 13, am inaltime 1.88-1.89 si greutate 74 kg, multi imi sugereaza ca sunt inalt si sa-mi fac corp frumos, sunt din cluj si este la Big o sala de fitness, sau daca mai este pe undeva sala(spuneti-mi) as vrea sa stiw de la cati ani pot sa ma duc la sala? am abdomen mi se vad coastele, pieptu si linia dintre toate si cercu de la burta si mana mare si groasa deoarece fac exercitii acasa, dar nu am toate dispozitivele necesare, am haltera de 25 kg, gantere de 4kg si fac zilnic, si as vrea sa ma duc la asa pe undeva thinking

(ROG SA NU COMENTATI DESPRE INALTIME)

1 răspuns:
| TheCosmin99 a răspuns:

Mda thinking eu am 12 ani tot ca tine si am 1.40 imi dai si mie vreo 20 de centimetri in plus happy