| Sarraa97 a întrebat:

Deci am dormit azi de la 1 la 9 searalaughingda stiu ii foarte mult dar nu ma puteam trezilaughingsi acum nu stiu ce sa fac ca ma plictisesc si nici nu mi somn.laughing funda

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica, citeste

| Dariusuu a răspuns:

Vizionează un film pe placul tău.

Te pup.

| Fridăm a răspuns:

Ai putea încerca să ajuţi aici, pe TPU. Dacă nu vrei, caută'ţi un joc pe net, apucă'te de citit o carte, poţi să începi să îţi faci temele de vacanţă dacă ai, desenează, dansează, compune ceva, pierde vremea pe facebook, nu cred că nu îţi poţi găsi ceva de făcut.

| GabiArian22 a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica, vorbeste pe fb/mess/skype/ cu prietenii eventual iesi pe afara, citeste o carte, apuca-te de un joc online.
Dintre toate astea ( dupa parerea mea ) cel mai bine ar fi sa iesi pe afara cu prietenii.Bafta:*