| Meme10Meme a întrebat:

Deci,am intrat pe discord pe un server de legionari ca sa ii spionez. Ce am aflat acolo este ca un monarhist pe nume Carol Baron [evreu] era mare fan al lui Carol II. Deci,un bou. Dar boul le-o dat legionarilor CNP-ul sau... Si numarul de telefon. Si astfel au aflat unde locuieste si am aflat cum arata casa lui cu ajutorul Google-ului. Acum ma intreb si eu, cum sa-ti dai CNP-ul?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

N-ai treburi mai importante de facut decat sa pierzi vremea?

| Meme10Meme explică (pentru CostinAlamariu):

Sa inteleg ca esti legionar?

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu stiu de unde pana unde ai inteles tu asta.

5 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

Esti pe legale azi laughing laughing

| Meme10Meme explică (pentru SociopatuI):

E adevarat, boul si-o dat CNP-ul... rolling on the floor

| SociopatuI a răspuns (pentru Meme10Meme):

Du-te si fa-i credit la banca pe cnp-ul lui