| pisicutza18 a întrebat:

Ce inseamna sa dai recover la id? cum se face.
am contul blocat de 2 saptamanasadiar cand dau la forgot password, imi spune ca mi s a blocat contul pentru 24 de ore.desi am introdus id si codul corect.stiu toate datele.chiar nu mai am sanse sa mi recapat id? chiar nu stiu ce sa mai fac.help

2 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Da un mail la yahoo...si zile sa-ti dea contul inapoi iar ac sa le dovedesti ca e contul dau... le trimiti ip-urile s-au o copie de buletin
eu asa am facut

| pisicutza18 explică:

Off. daca ai putea sa fi un pic mai explicitasad...pe ce adresa sa le dau mailsad? le am dat msg celor de la yahoo costumer care, cu toate datele contului, dar nimicsad...