| PaTy_7918 a întrebat:

Deci as dori cat mai multe raspunsuri la intrebarea asta... cea mai buna primeste funda...Deci sunt in clasa. a 4-a si in clasa. a 5-a imi doresc foarte mult sa ma duc la liceu sin orasul meu. dar ca sa intri trebuie sa dai un examen si cei care au nota peste 6 intra dar se poate ca ceilalti sa aiba toti note mari si atunci cel cu nota de 7 sau 6.80 nu intra.va rog dati-mi sfaturi ce sa fac sa intru si dati-mi siteuri cu exerxitzii tot felul dar ajutati-ma crying

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Ce intrebare naspa

| AnaEindragostita a răspuns:

Auzi tu paty eu fac ce vreau tonguetongue iti irosesti mirosul degeaba

| PaTy_7918 explică:

Stii ceva anaubitade2011sustinecampaniatpurevive nu mai comenta daca nu stii ce...eu am spus sa imi ziceti siteuri nu sa comentati degeaba.

| PaTy_7918 explică:

Hai pa nu astept eu commuri de la o netrebnicaaa