| wizopo2 a întrebat:

Deci, azi la scoala toate bune si frumoase. Cand intr-o pauza vad ca unu imi arunca sticla la gunoi. Ii spun s-o ia, dar el nu ca nu e treaba lui. Ii repet acelasi lucru pana cand ajung cu el la cosul de gunoi, cu tras- impins. Acolo el ma da de peretele alaturat, iar eu aparandu-ma il apuc usor de gat. Imediat sar colegii sa ne desparta si se termina disputa. Eh, ce ar trebui sa fac? Stiu ca o sa spuneti : "Dar ce doar pentru o sticla ai facut asta?". Stiu, dar nu asta m-a enervat, asta doar a fost picatura care a umplut paharul. In excursie prin mai, ala stastea in fatamea si ca orice om cu "respect" si-a lasat scanul pe spate de nici nu aveam unde sa ma misc. In plus, in timp ce ne intorceam acas tot cu autobuzul, am vrut sa ma aplec sa-mi iau niste medicamente si ala si-o lasat scanul asa de jos, incat mi-a prins capu, cred de vreo 2 ori. Eh, si acvum in legatura cu disputa de azi : am aflat de la colegi ca daca ma vede pe strada ma omoara, cica. Cum as putea calma spiritele? Sa ma impac cu el, sau sa-mi vad de treaba?

Răspuns Câştigător
| alynushhhh a răspuns:

Numa un copil retardat ar face asa ceva..parerea mea e sa-l lasi in pace sa se calmeze hormonii in el si pe urma poate veti putea sta de vb daca il duce indeajuns de mult capu sa faca asa ceva! bafta si take care:*