| intrebnupreamult44 a întrebat:

Deci cum pot demonstra la un club ca sunt 100% apt incat sa nu fac nimic, probleme? si-au dat seama acolo niste baieti ca am anxietate si niste ganduri nu tocmai normale, pot sa ii cer medicului la care ma duc ceva sa le arat ca nu sunt pericol?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa fii "APT" la ce, pentru ce?

La Club nu trebuie sa dovedesti nimic, acolo doar mergi sa te distrezi sa bei alcool, sa dansezi si sa asculti muzica) si esti acceptat in CLUB doar daca ai PESTE 18 ani.

| ngigamooooney a răspuns:

La ce te gandesti la p ula? sau ce denahurc it5i zkjc aiasiit6anide enerstyi nebu mine

| mariamarin2006 a răspuns (pentru ngigamooooney):

Ăsta nu e un comentariu ok. Nu respectă regulile TPU...

| intrebnupreamult44 explică (pentru mariamarin2006):

Dar ce zici poate sa imi dea medicul ceva la mana ca sa demosntreze ca sunt apt ca nu fac probleme?

| Violleta2022 a răspuns (pentru intrebnupreamult44):

Tu ai probleme mentale/ psihiatrice?
De aceea Clubul ala nu vrea sa te primeasca?

| intrebnupreamult44 explică (pentru Violleta2022):

Da,pai le e teama ca fac tampenii, ce e asa de greu de inteles?

| Violleta2022 a răspuns (pentru intrebnupreamult44):

Deci ai mai facut tampenii in trecut, in acel club si acum nu vor sa te mai primeasca, asa-i?
Atunci au dreptate sa-ti interzica intrarea in Club!

| mariamarin2006 a răspuns (pentru intrebnupreamult44):

Ai putea incerca...

| intrebnupreamult44 explică (pentru Violleta2022):

Nu am mai facut tampenii doar ca si-au dat seama ca am probleme mentale, deci ce pot face? sa le explic ca chiar daca am sunt apt si nu pot sa fac probleme? era si o psiholoaga acolo si evident ca stie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru intrebnupreamult44):

In cazul asta, poate este mai bine sa stai acasa, in loc sa mergi in club, daca nu ai voie alcool si te comporti ciudat, speriind lumea din Club, care merge sa se relaxeze acolo.