| AlinAlinul a întrebat:

Deci. dau funda. am nevoie de intrebari si provocari pentru jocul adevar si provocare( intrebari si provocari cu tenta sexuala usoara gen sarututir si etc...)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri PC/online.

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Da-ti jos bluza, arata-ti sutienul, ..depinde dace e fata sau baiat daca e fata merge arata-ti sutienul, desfati bluza, saruta pe cineva pe gat, excita pe cineva etc.baieti:da-i o palma peste fund la o fata, pride-o de sani usor, pune-i mana pe picior. fundita?