| RoxYuuKikyo a întrebat:

Deci, dragi prieteni, vazand ca a inceput scoala vreau sa aflu cum va simtiti si ce clasa treceti? De curiozitate. Orice fel de raspunswinking
Ca tot veni vorba de scoala vreau sa stiu ce medii ati avut anul trecut big grin Daca vreti sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| DrinkMySoul a răspuns:

Pai ma simt bine si sunt in clasa a IX-a. Media de admitere de anul trecut este de nici mai putin nici mai mult de 9, 48. Iar media din cls a VIII-a e de 9, 77.

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

Mă simt rău. Am trecut în clasa a IX - a.
Anul trecut... 9, 70. big grin