| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

Sal.Deci. eu acum 2 saptamani am ramas fara credit la orange si am dat un mesaj la orangeinfo si acum m-am rencarcat si imi trimit asta vreo 20 de mesaje despre vreme si vedete crying si imi manca tot creditu crying.plzz.(funda)

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Mie mi-au mancat creditul handicapatii aia cu 366, primeam tot felul de mesaje pana mi-au f**** tot creditu`. Noroc ca mi-am schimbat numarul oricum.Te-ai inregistrat in reteaua lor si acum asa patesti straight face