| LauraPisicutzaa a întrebat:

Deci eu am primit acum aproximativ câteva luni prin septembrie un mesaj de la o prietena in care scria ca nu stiu ce de mame si ca cineva nu a trimis n persoane si a murit intr-un an si eu nu am trimis.Si ieri mi-a spus verișoara mea ca vine cineva in baie si te omoară! Clică :'( e adevărat? Morrrr?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Chiar nu stie nimeni sa iti explice ca astfel de mesaje sunt glume, SIMPLE GLUME, pe internet? Nu lua in serios orice vezi scris pe ecranul din fata dar nici nu ignora, citeste, analizeaza, cere informatii asa cum bine ai facut aici... nu te apuca sa dai foc la casa daca vezi un titlu maaaareee MAINE E SFARSITUL LUMIIIIII! Sau sa te ascunzi in dulap daca vezi un mesaj care spune : maine va veni o fetita rosie la fata cu ochii portocalii si obraji verzi care te va sugruma cu o guma de mestecat intinsa pe doua betze de chupachups... Stai linistita, e doar un mesaj trimis aiurea de cineva cu prea mult timp liber.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am inteles nimic din tot ce ai scris tu acololaughing

| LauraPisicutzaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai am primit un SMS cu:daca nu trimit acest mesaj la numai stiu cate persoane mor intr-un an si eu nu am trimis. weeee¡! mor.si a zis verișoara mea că cică vine cineva in baie si te omoară. Aaaaaa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LauraPisicutzaa):

Si au bătut ăia joc de tine, sa i ti i a banii pe sms uri. Bravoslaughing

| Doub a răspuns:

straight face.
Da, vine Grumpy si te omoara.
Baai, copilas traumatizat, stai linistit.

| drogh a răspuns:

Te apara ursuletul Teddy. Pe bune, ce ai patit?

| eelena1797 a răspuns:

Ai visat urat aseara?laughing

| LauraPisicutzaa explică:

Vorbesc serios :-\