| IloveToLove a întrebat:

Deci. eu as vrea un catelus. dar problema este ca parintii mei nu sunt de acor.si nu stiu cum sa-i conving sa-mi ia unul. Faza este ca a stat la noi vreo 2 zile un catel am avut grija de el, si am vazut ca erau atasati de el, cum ii conving sa-mi cumpere un catel? plz:X.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie să le arăţi că eşti responsabilă, că ai grijă de el etc. Dar pot refuza şi din alte motive de exemplul părul, mirosul acela specific câinilor. Întreabă-i care sunt motivele pentru care nu vor. Încearcă să înţelegi. Baftă!