| andrei1752 a întrebat:

Deci eu ieri am avut task manager, acum a doua zi am deschis pc apoi amm vrut sa vad dc se misca asa calculatorul, am dat Ctrl+Alt+Del apoi mi-a scris
"task manager has been deisabled by your Administrator" ce sa fac? vi s-a intamplat ati gasit vreo solutie... plz help me

::. funda.::

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Reinstaleazati WINDOUSU ca a intrat 1 administrator si tia blocat computeru ca te-ai inregistrat si windows-ul tau este ceva copie nu e original cumparat de la firma lor

sper sa-mi dai fundaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| andrei1752 explică:

Alta modalitate in loc sa reinstalez windows