| PickMe a întrebat:

Deci eu vinerea asta am avut lucrare la latina, am facut o foaie asa mai mica sa ot invata din ea ca sa nu mai intorc pagina cu pagina stiti si am facut una asa mai mica Ei bine am dat foaia unei fete sa se uite peste ea, iar ea a pus-o sub banca nu stiu sa va spun cum sunt banicile sunt despartite si sub ele e ceva negru in care intra foi. A pus-o si dupa lucrarea a uitat-o acolo..in clasa aia mai fac cei de-a 12, iarr mie mi-e frica ca ar putea descoperi foaia inainte sa o pot lua dupa care sa i-o dea doamnei. Au mai facut din astea Eu maine intru la 1 Daca o descopera inaintea mea o sa fiu acuzata pe nedrept ca am copiat deoarece e scrisu meu pe ea, iar eu chiar n-am copiat Credeti ca o s-o gasesc maine la unu in clasa sa o pot lua? Ce sa fac??

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Ar fi mai bine sa marturisesti ve vroiai sa faci sau sa zici ca te-a obligat sa faci copiuta funda?