| Sfinnx a întrebat:

Am cam incurcat.o cu profa de latina semestru trecut.Am copiat la un test si, cand i am dus lucrarea, a corectat.o nu stiu ce a spus ca am rupt foaia din caiet.Ma rog.si m a amenintat cum ca nu o sa mai trec niciodata la ea si mi a spus sa nu ma mai vada niciodata si m a facut hoata!:]]
Ce sa fac?!? ...cred ca e o situatie destul de urata...PS: fara scuze si din alea ca nu rezolv nimic.

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Invata foarte bine si stai numai cu mana pe sus. (nu contra mustelor ci ca sa dai raspunsuri bune). Asta functioneaza fara gres.
Cu alte cuvinte "da-te pe brazda"
~Roxetta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat