| euuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Deci fratilor ajutati-ma vreau sa ma ingras si nu pot, adica nu am pofta de mancare mai bine spus...am 17 ani, 1.61 cm si 49 de kg sunt prea slaba ajutati-ma dati sfaturi sa pot sa ajung macar la 60 kg sad... funda

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de doar 2 kilograme pentru greutatea normală în concordanță cu înălțimea.
Pa, pa.

| MioaraParalescu a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa mananci daca vrei sa te ingrasi altfel nu se poate.
Ar trebui sa mananci 4-5 mese pe zi.
Dar mai exista o solutie!
Ai putea sa folosesti suplimente ca si cei care merg la sala.Te ingrasi garantat.
Si la alea nici nu trebuie sa ai pofta de mancare.

| Solsagan a răspuns:

60 de kg e o greutate prea mare pentru înălţimea ta. Eşti foarte ok aşa. Poate să mai iei doar vreo 2-3 kg, că după deja depăşeşti proporţiile normale.

| duuh a răspuns:

A te ingrasa e o chestie simpla. Chiar foarte simpla. Si lol, "macar la 60 kg"? Crede-ma, o sa incepi sa te plangi ca esti un sac de grasime daca ajungi la 60 kg.

| dominic90demy a răspuns:

Ia vitamine, iti creeaza pofta de mancare^^...

| Claudix a răspuns:

Mananca noaptea la 12 o farfurie de fasole, 10 sarmale, 4 gratare, un castron de racituri, jumari costitza si dupa aia te pui linistita la desert in fata unui lighean de salata de boeuf.Nu faci miscare de loc, te apuci de fumat si de droguri. Sper sa te ajute retzeta.Succes

| ceziy a răspuns (pentru Claudix):

Ma bag si eu cu un mic like aicia... big grin

| Claudix a răspuns (pentru ceziy):

Si inca nu i-am dat smecheria cu atacul sovietic asupra cofetariei de cartier laughing

| ceziy a răspuns (pentru Claudix):

laughing kiss funny!