| RAY a întrebat:

Deci ghetele mele la nr 40 bărbați costa 1100 Ron dar în schimb la femei același ghete numărul 39 costa 755 de Ron, de ce diferența asta mare? Sunt mai de calitate aia de bărbați sau? Vorbesc de timberland ghete galbene

2 răspunsuri:
| outsidethebox a răspuns:

Probabil au introdus recent departamentul / standul pentru femei si vor să-și faca / atraga clientela de sex feminin?
Oricum, mi se pare un rip off, chiar si 755... Ok, nu știu firma, etc, insa nu as da banii doar pe stanta.

| RAY explică (pentru outsidethebox):

Nu era asta, e alta calitate, mam grabit eu